Ermal Mamaqi apo Luana Vjollca: Fifi sapo bëri zgjedhjen e saj! – AlpeGossip
Ermal Mamaqi apo Luana Vjollca: Fifi sapo bëri zgjedhjen e saj!

Ermal Mamaqi apo Luana Vjollca: Fifi sapo bëri zgjedhjen e saj!

Fillimisht, Fifi u shfaq në “Xing me Ermalin” me bandën muzikore, të cilët herë pas here luanin ndonjë pjesë muzikore për publikun.

Më pas, ajo u shkëput nga ky program dhe u shfaq në programin, “Shiko Kush Luan” të Luana Vjollcës.

E ftuar në emisionin Thumb, ne ishim paksa të kuriozë të dinim se kë do të zgjidhte Fifi mes dy moderatorëve.

Sigurisht, Fifi e bëri zgjidhjen e saj!

“Do kisha zgjedhur virgjerëshën… Luanën! Jam dash në horoskop dhe Ermali është dash. Dhe dy deshë në pune s’shkojnë!”, – ka arsyetuar Fifi për zgjedhjen e saj