KJO NUK PRITEJ/ Rita Ora i jep autografin fanses në vend të pazakontë (FOTO) – AlpeGossip
KJO NUK PRITEJ/ Rita Ora i jep autografin fanses në vend të pazakontë (FOTO)

KJO NUK PRITEJ/ Rita Ora i jep autografin fanses në vend të pazakontë (FOTO)

Rita Ora ka nisur me dhënien e autografeve në nder të publikimit të albumit të saj të ri “Phoenix”.

Ndalesa e radhës ka qenë Liverpooli, ku ylli shqiptar i muzikës botërore ështê fotgrafiar duke takuar fansat e saj të zjarrtë.

E veshur me një fustan të bardhë, të ngushtë pas trupit 27-vjeçarja i ka dhënë autograf njërës prej vajzave në një vend disi të pazakonshëm: në gjoks.

Siç shihet edhe nga pamjet e publikuara nga DailyMail, ylli i “Phoenix” ka shkruar autografin dhe dedikimin e saj në gjoksin e fanses.