SI E NJOHU BASHKËSHORTIN MILIONER? Angela Martini shuan kureshtjen (VIDEO) – AlpeGossip
SI E NJOHU BASHKËSHORTIN MILIONER? Angela Martini shuan kureshtjen (VIDEO)

SI E NJOHU BASHKËSHORTIN MILIONER? Angela Martini shuan kureshtjen (VIDEO)

Angela Martini është një nga modelet shqiptare më të njohura edhe në botë. Së fundmi ajo është shkëputur nga karriera e saj dhe po shijon e lumtur martesën me bashkëshortin e saj Dragos Savulescu, duke shëtitur sa në një anë në një anë tjetër të botës.

E ftuar në emisionin “Vip club”, Angela ka tregur se si e ka njohur bashkëshortin e saj milioner.

“Ka qenë një festë në shtëpinë e tij, më ftoi një shoku i tij dhe për herë të parë jemi takuar në kuzhinë. Bisedat e para me të kanë qenë për psikologjinë dhe filozofinë,”- tha modelja duke qeshur.