NUK ËSHTË BEQAR/ Këngëtari i njohur prej vitesh i martuar dhe baba (FOTO) – AlpeGossip
NUK ËSHTË BEQAR/ Këngëtari i njohur prej vitesh i martuar dhe baba (FOTO)

NUK ËSHTË BEQAR/ Këngëtari i njohur prej vitesh i martuar dhe baba (FOTO)

Me siguri nuk e keni harruar një prej këngëtarëve turk më popullor jo vetëm në Turqi, e Shqipëri , por dhe në të gjithë botën.

Tarkan Tevetoğlu duket se nuk është më single dhe madje prej vitesh.

Këngëtari 46 vjeçar është i martuar me këngëtaren e njohur, Pınar Dilek.

Ata janë martuar në vitin 2016 dhe në korrik të vitit 2018 kanë sjellur në jetën vajzën e tyre të parë, Liya.