HOQI DORË NGA MUZIKA/ Këngëtarja e njohur i përkushtohet familjes (FOTO) – AlpeGossip
HOQI DORË NGA MUZIKA/ Këngëtarja e njohur i përkushtohet familjes (FOTO)

HOQI DORË NGA MUZIKA/ Këngëtarja e njohur i përkushtohet familjes (FOTO)

Këngëtarja e njohur e skenës Alma Bektashi është shquar gjithmonë për karakterin e saj interesant skenik.

Për vite me radhë ka qenë shumë aktive me në tregun muzikor, ndërsa viteve të fundit e kemi parë më shumë në rolin e gjyqtares.

Alma Bektashi ka qenë plot pesë herë pjesë e jurisë së “The Voice of Albania” por kohët e fundit ajo është larguar nga ekrani shqiptar duke iu përkushtuar familjes.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, dhe ndan herë pas here  imazhe të ndryshme nga jeta e saj.

Së fundmi, këngëtarja ka treguar se bashkë me familjen e saj kanë vendosur të vizitojnë qytetin e New York , foto e postuara me bashkëshortin tregojn sa të lumtur janë pranë njëri tjetrit.

 

A post shared by @almabektashi on

A post shared by @almabektashi on