“ME TEKA DHE ME NERVA”/ Ana Lika lë “NAM” në mes të plazhit. Zihet me të ëmën dhe… (FOTO) – AlpeGossip
“ME TEKA DHE ME NERVA”/ Ana Lika lë “NAM” në mes të plazhit. Zihet me të ëmën dhe… (FOTO)

“ME TEKA DHE ME NERVA”/ Ana Lika lë “NAM” në mes të plazhit. Zihet me të ëmën dhe… (FOTO)

Ana Lika është tepër e pëlqyer në media për natyrën e saj të çiltër, ajo u bë e njohur për publikun në daljet e saja në spektaklet me humor.

Pas pushimeve me miqtë e saj  ajo tani ndodhet me pushime me famlijen e saj në Jalë.

Burime pranë AlpeNews.al bëjnë të ditur se Ana dhe e ëma (motra e Inis dhe Ingrid Gjonit) shihen shpesh të debatojnë dhe të zihen në mes të plazhit.
Siç edhe e shohim në foton e mëposhtme, aktorja po luan volejboll, veshur me një kanatiere të zezë është mjaft aktive.

Duket se Ana është pak e përkëdhelur dhe i ngre zërin mamit. Nuk dihen arsyet pse  të dyja zihen kaq shumë por sido që të jetë ato kanë terhequr edhe vëmëndjen e pushuesëve.

/AlpeNews.al