U ndave nga Danjeli…? Fotinia befason me rikthimin dhe jep përgjigjen surprizuese (FOTO) – AlpeGossip
U ndave nga Danjeli…? Fotinia befason me rikthimin dhe jep përgjigjen surprizuese (FOTO)

U ndave nga Danjeli…? Fotinia befason me rikthimin dhe jep përgjigjen surprizuese (FOTO)

Pas një periudhe të gjatë heshtje dhe larg gjithçkaje mediatike, është kthyer në vëmendje fituesja e edicionit të 9-të të Big Brother.
Danjeli dhe Fotinia, çifti fitues të cilët u martuan brenda shtëpisë vendosën befasisht të mbyllnin Instagramin e tyre duke humbur kështu kontaktin me ndjekësit e tyre.

Të gjithë menduan se çifti i vetëm që i rrezistoi për një kohë të gjatë lidhjes i kishte dhënë fund. Por në fakt gjërat qëndrojnë ndryshe. Fotinia është rikthyer për të gjithë fansat. Ajo ka takuar Xhenin , një tjetër ish banore mjaft e dashur për publikun.

Në lidhjen live me fansat, Fotini u pyet nëse ishte ndarë nga Danjeli. Ajo ka treguar dorën ku mbante rrethin e martesës dhe ka shpjeguar se gjërat mes tyre shkojnë mjaft mirë dhe ndarja s’ka lidhje me ata të dy.

Gjithashtu për të gjithë fansat që kërkojnë me ngulm rikthimin e faqes së tyre në Instagram, Fotini ka pohuar se do të kthehen së shpejti.