“FALEMINDERIT ZOT”/ Pas lirimit të Stresit nga burgu reagon e fejuara e tij Kejsi (FOTO) – AlpeGossip
“FALEMINDERIT ZOT”/ Pas lirimit të Stresit nga burgu reagon e fejuara e tij Kejsi (FOTO)

“FALEMINDERIT ZOT”/ Pas lirimit të Stresit nga burgu reagon e fejuara e tij Kejsi (FOTO)

Reperi i njohur Stresi është liruar ditën e sotme me kusht nga Gjykata.

Ai u arrestua në 17 tetor të vitit të kaluar në një hotel në zonën e Linzës me armë dhe kokainë.

Pas lajmit mbi lirimin e tij, ka reaguar edhe e fejuara e tij Kejsi e cila ka publikuar një foto në Instagram ku shkruhej si më posht:

“Faleminderit Zot”.

Kujtojmë se çdo ditë Kejsi tregonte mbështetjen e saj ndaj Stresit duke shpresuar gjithnjë në lirmin e tij.

/AlpeNews.al