PUBLIKOHEN FOTO TË ADROLËS PARA FAMËS/ Ja si dukej dikur modelja që sot është yll - AlpeGossip
PUBLIKOHEN FOTO TË ADROLËS PARA FAMËS/ Ja si dukej dikur modelja që sot është yll

PUBLIKOHEN FOTO TË ADROLËS PARA FAMËS/ Ja si dukej dikur modelja që sot është yll

Modelja e njohur shqiptare Adrola Dushi është padyshim një ndër më të komentuarat në media. Jeta e saj private tërheq gjithmonë vëmendjen e publikut. Adrola gjithmonë është cilësuar si një ndër femrat më të bukura shqiptare ka dalluar përherë me pamjen e saj.

Mirëpo, të gjithë janë kurioz të din se si ka qenë Adrola përpara se të bëhej e famshme. Së fundmi, modelja ka publikuar disa foto të shkëputura nga fëmijëria e saj dhe adoleshenca. Siç vihet re Adrola që atëherë ka dalluar për tiparet e saj dhe duket fiks si djali i saj Troi.

“Kujtimet e fëmijërisë”, ka shkruar me nostalgji Adrola pranë fotove ku shihet me prindërit dhe vëllain e saj.