“LINGO, LINGO, SHISHELER”/ Marina dhe Visjani marrin vëmendjen e Ovës, aktorja reagon pas skeçit në Klanifornia (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
“LINGO, LINGO, SHISHELER”/ Marina dhe Visjani marrin vëmendjen e Ovës, aktorja reagon pas skeçit në Klanifornia (FOTO+VIDEO)

“LINGO, LINGO, SHISHELER”/ Marina dhe Visjani marrin vëmendjen e Ovës, aktorja reagon pas skeçit në Klanifornia (FOTO+VIDEO)

Në puntatën e kësaj të shtune në “Klanifornia”, gjatë një skeçi, Visjan Ukcenaj përmendi filmin që po bën namin kohët e fundit, “Mrekullia në qelinë nr.7”. Visjani u shpreh se ky film e ka emocionuar shumë e sidomos pjesa kur Ova thërret “Lingo, lingo”.

Këtë pjesë nga skeçi aktorja e cila luan rolin e Ovas, Nisa Sofiya e ka publikuar në profilin e saj në Instagram.

View this post on Instagram

O @marina_vjollca Lingo Lingoooo

A post shared by Visjan Ukcenaj (@visjanukcenaj) on

“Lingo, lingo, shisheler”, shkruan vogëlushja teksa ka etiketuar Marinën dhe Visjanin.