ASIMETRIK DHE ME TË ÇARË/ Luana Vjollca iu zbulon sekretin. Ja fustani “must” për çdo sezon – AlpeGossip
ASIMETRIK DHE ME TË ÇARË/ Luana Vjollca iu zbulon sekretin. Ja fustani “must” për çdo sezon

ASIMETRIK DHE ME TË ÇARË/ Luana Vjollca iu zbulon sekretin. Ja fustani “must” për çdo sezon

Luana Vjollca është një ndër moderaoret e  cila është duke bërë namin edhe si këngëtare, duke dh137në konecerte të shumta krah artistëve të tjerë.

Përveç se tani po e shohim edhe në skenë Luana dallohet edhe për stilin e saj, duke sjellë një frymë të re në ekran dhe duke e parë gjithmonë klasike dhe gjithë elegancë.

Duket s efustanet janë të preferuarat e moderatores, e cila  pikën e dobët ka te fustanet asimetrike me të çara që gjithmonë e nxjerrin super seksi.

Gjithashtu këto modele  ishin prezent edhe  në javët e modës  gjë e cila na bind se sapo zbuluam  modelin më “must have” për çdo sezon.

Nëse nuk dini se cilat janë ngjyrat dhe se si ti kombinojm Luana ju tregon se si të zgjidhni një fustani asimetrik me të çarë.

AlpeNews.al