“NUK KA KOSTUME E FUSTANE”/ Të ftuarit i shkojnë Jonida Shehut në emision me pizhama (VIDEO) – AlpeGossip
“NUK KA KOSTUME E FUSTANE”/ Të ftuarit i shkojnë Jonida Shehut në emision me pizhama (VIDEO)

“NUK KA KOSTUME E FUSTANE”/ Të ftuarit i shkojnë Jonida Shehut në emision me pizhama (VIDEO)

Të mërkurën do jetë një puntatë ndryshe në “Soiree”-n e Jonida Shehut. Me anë të promos dhe fotove të postuara në Instagram, moderatorja ka zbuluar se këtë të mërkurë të ftuarit do jenë veshur me pizhama.

“Te merkuren ne Soiree jane thyer te gjitha rregullat. Nuk ka kostume e fustane por pizhamaaaaa …se cfare ndodh imagjinojeni vete.Mos e humbisni te merkuren”, shkruan Jonida Shehu.

Nga promo shihet se të ftuar do të jenë Lei Kraja, Isli Islami, Arjola Shehu, Eni Shehu, Rudi Hizmo etj.

Gjithashtu edhe vetë Jonida Shehu do të jetë e veshur me pizhama.