NËN RITMIN E KËNGËS SË SAJ/ Emina Cunmulaj e thotë troç se cilën nga vajzat mbështeti në festival: Fituese gjithmonë në… – AlpeGossip
NËN RITMIN E KËNGËS SË SAJ/ Emina Cunmulaj e thotë troç se cilën nga vajzat mbështeti në festival: Fituese gjithmonë në…

NËN RITMIN E KËNGËS SË SAJ/ Emina Cunmulaj e thotë troç se cilën nga vajzat mbështeti në festival: Fituese gjithmonë në…

Pas shpalljes së Arilenës fituese në edicionin e 58′ të ”Festivalit të Këngës” në rrjete sociale dhe media shpërthyen polemikat nëse vendimi ishte i drejtë ose jo.

Gati i gjithë publiku poashtu dhe VIP-at ishin të ndarë mes Elvanës dhe Arilenës gjë që solli dhe reagime të ndryshme nga personazhe të ndryshëm të famshëm .

Së fundmi, për këtë temë ka reaguar dhe Emina Cunmula. Modelja e famshem bukuroshe ka postuar një video teksa nën atmosferën e Krishtlindjeve duket teksa kërcen në ritmin e këngës ”Me tana” të Elvanës. Videon e postuar në Instagramin e saj, Emina e ka shoqëruar me shkrimin: Fituese gjithnjë në sytë e mi.

Po të njejtën vieo, Elvana e ka shpërndarë në rrjetin e saj duke shkruajtur: Gjithmonë origjinale.

Me anë të kësaj video Emina na tregoi qartë se ka vetëm një fituese për të dhe ajo është Elvana! /AlpeGossip.al