NUK DO TA BESONI/ Në këtë foto Linda Halimi ka qenë në muajin e 7-të të pritjes së ëmbël – AlpeGossip
NUK DO TA BESONI/ Në këtë foto Linda Halimi ka qenë në muajin e 7-të të pritjes së ëmbël

NUK DO TA BESONI/ Në këtë foto Linda Halimi ka qenë në muajin e 7-të të pritjes së ëmbël

Shtatzania është periudha më e bukur për një nënë mirëpo dhe më e sikletshmja pasi barku, ndonjëherë dhe këmbët fryhen dhe shumë gjëra duhen bërë me kujdes. Por, rrugëtimi 9 mujor ia vlen pasi në fund vjen në jetë një krijesë që mezi pritet nga dy prindërit.

Mirëpo këngëtarja shqiptare, Linda Halimi duket se ka pasur një shtatzani më të lehtë, aq sa në muajin e 7-të barku i rrumbullakosur nuk iu është dukur. Këtë na e zbuloi vetë Linda në instastory ku shkruan:

Fun fact, këtu kam qënë 7 muajshe shtatzene” , duke na lënë të surprizuar pasi barku i saj nuk ngjan aspak me atë të një gruaje që për dy muaj pritet të lindë.