U LARGUA NGA SHQIPËRIA PAS FESTIVALIT/ Elvana Gjata bën namin në New York (Video) – AlpeGossip
U LARGUA NGA SHQIPËRIA PAS FESTIVALIT/ Elvana Gjata bën namin në New York (Video)

U LARGUA NGA SHQIPËRIA PAS FESTIVALIT/ Elvana Gjata bën namin në New York (Video)

Elvana Gjata ka qenë kryefjala e mediave e rrjeteve sociale ditët e fundit. Shumë u shprehën të pakënaqur që këngëtarja nuk mori çmimin e parë teksa u komentua shumë edhe fakti që juria e huaj e kishte votuar me pikët më të larta. Menjëherë pas festivalit, Elvana u nis për në SHBA për të mbajtur koncert. Këngëtarja e ka djegur skenën mbrëmjen e djeshme duke kënduar “Me tana”. Në sy ra edhe veshja moderne dhe ekstravagante e këngëtares. Elvana dukej në super formë dhe bëri namin në koncertin e mbajtur në New York. Ndiqni videon e mëposhtme.

View this post on Instagram

Elvana performon në New York😍

A post shared by Xing.al (@xing.al) on