PREMIERA “I LOVE TROPOJA”/ Çiftet që shkuan së bashku në “Pallatin e Kongreseve” – AlpeGossip
PREMIERA “I LOVE TROPOJA”/ Çiftet që shkuan së bashku në “Pallatin e Kongreseve”

PREMIERA “I LOVE TROPOJA”/ Çiftet që shkuan së bashku në “Pallatin e Kongreseve”

Në mbrëmjen e djeshme në “Pallatin e Kongreseve” po mbahej premiera e filmit “I Love Tropoja” të Ermal Mamaqit.

Ky event i madh mblodhi bashkë pothuajse të gjithë VIP-at e Shqipërisë, ndër ta pamë edhe ata që kishin shkuar çift për të shijuar premierën dhe e ndanë këtë nëpër rrjetet e tyre sociale.

Dorë për dore apo krahë për krahë, ja cilët janë disa nga çiftet e showbizit:

Rezarta Shkurta me Ermal Hoxhën

Rudina Dembecaj me Mark Frrokun

Bora Zemani ishte e shoqëruar nga dy vëllezërit Veshaj, por siç e dimë është partnerja e Donaldit.

Vin Veli i cili u kap mat me të dashurën

ALPEgossip.al