PUBLIKOI NJË POZË ME NJOLLA BUZËKUQI/ Capital T flet për jetën private (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
PUBLIKOI NJË POZË ME NJOLLA BUZËKUQI/ Capital T flet për jetën private (FOTO+VIDEO)

PUBLIKOI NJË POZË ME NJOLLA BUZËKUQI/ Capital T flet për jetën private (FOTO+VIDEO)

Capital T është një ndër reperët më të dashur nga publiku shqiptar. Ai gjithmonë e ka ruajtur shumë hermetike jetën private mirëpo së fundmi publikoi një foto që i bëri të gjithë të dyshonin për një histori të mundshme dashurie. Në foton në fjalë ai kishte njollën e një të puthure në faqe dhe të gjithë ndjekësit ishin kureshtarë të dinin nëse pas saj, fshihej ndonjë e dashur misterioze.

Mbrëmjen e djeshme Capitali ishte i ftuari special në emisionin “Nd’rrimi I Natës dhe mes të tjerash, ka folur dhe për jetën private, nëse është beqar apo në një lidhje. Reperi ka treguar se për momentin nuk është i përfshirë në një histori dashurie, ai është beqar por shpreson që në një të ardhme të afërt të bëhet baba e të krijojë familje pasi është njeri shumë familjar.