PAK PARA LINDJES/ Fatma dhe Alfio ndajnë momentet më të bukura të pritjes së ëmbël (FOTO) – AlpeGossip
PAK PARA LINDJES/ Fatma dhe Alfio ndajnë momentet më të bukura të pritjes së ëmbël (FOTO)

PAK PARA LINDJES/ Fatma dhe Alfio ndajnë momentet më të bukura të pritjes së ëmbël (FOTO)

Fatma dhe Alfio po kalojnë ditët e tyre më të bukura në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë. Çifti gjatë kësaj kohe po na zbulojnë vazhdimisht detaje që nga gjinia e bebit e deri tek planet për të ardhmen. Alfio dhe Fatma do bëhen me djalë së shpejti dhe po e presin me padurim.

Së fundmi çifti kanë realizuar edhe një set fotografik me momentet e tyre më të ëmbla. Në fotot e postuara në Instagram, Alfio shfaqet në njërën foto duke i përkëdhelur barkun Fatmës e në foton tjetër duke e puthur atë. “Këtë vit jam i sigurt! Do filloj viti i ri në mënyrën më të mirë të mundshme”, shkruan Alfio.