ZJARR NË “KUZHINËN E DJALLIT”/ Zjarrfikësit shpëtojnë konkurrentët që ishin në gjumë (FOTO) – AlpeGossip
ZJARR NË “KUZHINËN E DJALLIT”/ Zjarrfikësit shpëtojnë konkurrentët që ishin në gjumë (FOTO)

ZJARR NË “KUZHINËN E DJALLIT”/ Zjarrfikësit shpëtojnë konkurrentët që ishin në gjumë (FOTO)

Në ambientet e “Hell’s Kitchen Albania” ka rënë zjarr. Top Channel raporton se një zjarrfikëse ka shkuar me shpejtësi në orët e para të mëngjesit në ambientet ku zhvillohet emisioni. Zjarrfikësit kanë hyrë në aksion për të shuar flakët, që ishin shpërndarë në të gjithë ambientet, kryesisht në kuzhinën e gatimit teksa konkurrentët kanë qenë në gjumë.

Për fat të mirë asnjë nga konkurrentët nuk është lënduar dhe gjendja tani është stabilizuar. Pasi ka marrë lajmin, Shef Renato ka mbërritur menjëherë shumë i shqetësiar në vendngjarje.