Vajza e Majlinda Bregut shfaqet PROVOKUESE! Tregon gjoksin bombastik dhe “çmend” rrjetin (FOTO) – AlpeGossip
Vajza e Majlinda Bregut shfaqet PROVOKUESE! Tregon gjoksin bombastik dhe “çmend” rrjetin (FOTO)

Vajza e Majlinda Bregut shfaqet PROVOKUESE! Tregon gjoksin bombastik dhe “çmend” rrjetin (FOTO)

Ndërkohë që ish deputetja Majlinda Bregu ka ndarë një foto mjaft të ëmbël me djalin, vajza e saj ka ndezur rrjetin nga ana tjetër.
Kejda Ajazi është një prej femrave që tërheq vëmendjen e të gjithëve do apo nuk do ajo.

Dhe këto foto të fundit bardh e zi ku ajo ekspozon gjoksin s’mund të mbeten pa u komentuar.