Pasi fansi e kritikoi, Ronela Hajati e TALL para të gjithëve: Ju do keni ëndrra të pista me… (FOTO) – AlpeGossip
Pasi fansi e kritikoi, Ronela Hajati e TALL para të gjithëve: Ju do keni ëndrra të pista me… (FOTO)

Pasi fansi e kritikoi, Ronela Hajati e TALL para të gjithëve: Ju do keni ëndrra të pista me… (FOTO)

Ronela Hajati njihet si një nga këngëtaret më të drejtpërdreja dhe rebele. Ajo shpesh herë ngacmon me kunja kolegët por edhe komentuesit e saj të cilët e kritikojnë.

Së fundmi duket se njëri prej tyre e ka “mërzitur” pak këngëtaren dhe ajo ka vendosur të reagojë nëpërmjet një postimi në instagram.

Fansi i paska thënë se vajti 40 vjeç dhe akoma këndon. Ronela i kthehet me të qeshur dhe i përgjigjet:

Nga gjithë “miliardat” e komenteve të mira që marr si yll i madh që jam, pash njërin që më tha vajte 40 vjeç akoma këndon? Unë jam 28.  Jam në kulm të jetës, madje akoma sja kam nisur tamam! Kur të jem 40 do jem në konkurencë me këto 20 dhe ju do keni të gjithë ëndrrat tuaja të pista me mamin më superstare në botë! Tung!”

/AlpeNews.al/