JUSTIN MË NË FUND RRËFEHET/ Ja përse ishte Hailey e duhura dhe jo Selena Gomez (FOTO) – AlpeGossip
JUSTIN MË NË FUND RRËFEHET/ Ja përse ishte Hailey e duhura dhe jo Selena Gomez (FOTO)

JUSTIN MË NË FUND RRËFEHET/ Ja përse ishte Hailey e duhura dhe jo Selena Gomez (FOTO)

Justin Bieber dhe tani e fejuara e tij Hailey Baldwin, kanë qenë gjtihmonë të afërt me njëri- tjetrin përgjatë viteve, por kurrë nuk kishin gjetur momentin e duhur për t’iu përkushtar tërësisht një mardhënieje mes tyre.

Sipas burimeve pranë Justin, mësohet se ai gjithmonë e ka ditur që Hailey do të ishte vajza me të cilën ai do të martohej, siç dhe kemi dëgjuar në një intervistë të tijën në vitin 2016.

Por nga frika se ai mund t’a lëndonte Hailey, Justin vendosi që të kishte disa lidhje të tjera përgjatë viteve dhe në fund t’i përkushtohej plotësisht Haileyt.

Duke qenë se ai e konsideron martesën shumë të shenjtë nuk do të donte kurrë që të bënte diçka gabim.

Ndryshe nga lidhja me Selenën ku ai është treguar shumë i papjekur dhe ‘fëmijë’, tani me Hailey duket se Justin ka zbritur me këmbë në tokë dhe është i gatshëm ta marri këtë lidhje shumë seriozisht.