I DALIN SHESHIT/ Anxhela Martini nuk pëmbahet, shikoni si ngre këmbët në Milano! – AlpeGossip
I DALIN SHESHIT/ Anxhela Martini nuk pëmbahet, shikoni si ngre këmbët në Milano!

I DALIN SHESHIT/ Anxhela Martini nuk pëmbahet, shikoni si ngre këmbët në Milano!

Ajo është një nga modelet më seksi me origjinë shqiptare, e cila e vjon karrierën e saj jashtë vendit.
Këtë herë bukuroshja Anxhela Martini i ka lënë pa fjalë ndjekësit e saj në rrjete sociale pas videos që ka publikuar.

Aktualisht ajo ndodhet në Milano dhe në video tregon vetëm këmbët sensuale dhe të tonifikuara.

Anxhela shquhet për postimet e saj gjithnjë seksi dhe mjaft provokuese. Muaj më parë ajo i surprizoi të gjithë kur u lidh në martesë më të dashurin e saj rumun Dragos.