Fansja i tha se nuk njihej më, Aurela Hoxha e lë me gisht në gojë: Nuk besoj se jemi… (FOTO) – AlpeGossip
Fansja i tha se nuk njihej më, Aurela Hoxha e lë me gisht në gojë: Nuk besoj se jemi… (FOTO)

Fansja i tha se nuk njihej më, Aurela Hoxha e lë me gisht në gojë: Nuk besoj se jemi… (FOTO)

Ajo është një ndër modelet më të suksesshme shqiptare dhe jo më kot është në qendër të vëmendjes. Aurela Hoxha numëron mijëra ndjekës në Instagram, përmes të cilin ndan me ta foto të ndryshme të saj shumë prej të cilave janë me të vërtetë të nxehta.

E tillë është edhe një foto e publikuar së fundmi nga ajo në Instagram ku shfaqet duke marrë pak Vitaminë D në det ndërkohë që ka veshur një palë bikini braziliane.

Por një fanse i ka komentuar që ajo nuk njihet më dhe Aurela nuk ka hezituar t’i kthejë përgjigje duke i thënë: “Sbesoj të jemi njohur ndonjëherë se përndryshe e dashur do vazhdoje të më njihje”.