Bleona Qereti nuk ndalet së na HABITURI! Sërish në krahët e milionerit, Gani Bardha? (FOTO) – AlpeGossip
Bleona Qereti nuk ndalet së na HABITURI! Sërish në krahët e milionerit, Gani Bardha? (FOTO)

Bleona Qereti nuk ndalet së na HABITURI! Sërish në krahët e milionerit, Gani Bardha? (FOTO)

Nuk ka njeri, i madh dhe i vogël, që nuk e di për marrëdhënien e famshme të Bleona Qeretit dhe Gani Bardhës.

Lidhja e këngëtares së njohur Bleona dhe biznesmenit Gani Bardha do të mbahet mend gjatë nga shqiptarët. Ata qëndruan bashkë për disa vite gjatë të cilave këngëtarja u shpërngul në SHBA ku ish-partneri jetonte, derisa vendosën t’i jepnin fund.

Por një ‘Insta story’ e këngëtares së fundmi na ka habitur të gjithëve. Ajo ka postuar një video ku shihet disa picierë teksa përgatisin pizza, por mbishkrimi i Bleonës na bëri të mendojmë se ajo dhe Gani mund të jenë ende në marrëdhënie të mirë, pasi ajo e ka bërë edhe ‘tag’. Një drekë miqsh apo më shumë këtë nuk e dimë, por ajo që po shohim na habiti.