“KUR QEFI TË DEL NGA HUNDËT”/ Polici godet në kokë vajzën me bikini gjatë arrestimit (VIDEO) – AlpeGossip
“KUR QEFI TË DEL NGA HUNDËT”/ Polici godet në kokë vajzën me bikini gjatë arrestimit (VIDEO)

“KUR QEFI TË DEL NGA HUNDËT”/ Polici godet në kokë vajzën me bikini gjatë arrestimit (VIDEO)

Një ngjarje e paprecedentë ka ndodhur në New Jersey, ku një vajzë me bikini është dhunuar nga oficeri i policisë teksa e arrestoi atë.

Në videon 50 sekonda duket polici, i cili godet në kokë disa herë vajzën në fundjavën e “Ditës së Përkujtimit.

Emily Weinman shkroi më vonë në profilin e saj të “Facebook”-ut se incidenti nisi pasi policët u afruan te ajo dhe miku i saj duke i pyetur për moshën, pasi pranë tyre kishte pije alkoolike. “Kisha alkool, pasi ishte fundjava e Ditës së Përkujtimit dhe 90 përqind e njerëzve konsumojnë alkool në plazh”, shkroi vajza.