PARA, MAKINA LUKSOZE, RREP/ Morena dhe Stresi e djegin me këngën e re (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
PARA, MAKINA LUKSOZE, RREP/ Morena dhe Stresi e djegin me këngën e re (FOTO+VIDEO)

PARA, MAKINA LUKSOZE, RREP/ Morena dhe Stresi e djegin me këngën e re (FOTO+VIDEO)

Morena Taraku dhe Stresi më në fund kanë publikuar bashkëpunimin e tyre të shumëpritur nga fansat, që ishte menduar të lançohej ditë më parë si parë si projekt, por problemet teknike bën të shtyhej.

Kënga mban titullin “Bad girl” dhe jo vetëm Stresi, por edhe Morena shfaqet duke bërë rrep.

Në videoklip dyshja shfaqen me makina luksoze e tufa me para, të cilat Morena i ‘hekuros’.

Kënga është pëlqyer shumë dhe pritet të kthehet në hit teksa deri tani ka kaluar 100 mijë shikime në Youtube.