Edhe Ariana e Ermalit drejtohet tek Getta Beqa për ta formësuar trupin (FOTO) – AlpeGossip
Edhe Ariana e Ermalit drejtohet tek Getta Beqa për ta formësuar trupin (FOTO)

Edhe Ariana e Ermalit drejtohet tek Getta Beqa për ta formësuar trupin (FOTO)

Duke qenë kampione fitnesi sigurisht që të gjitha femrat duan ta kenë trupin e saj, e këto forma janë arritur me punë dhe durim. Getta Beqa tashmë njihet për trupin e saj të tonifikuar, por edhe për përkushtimin që ka në palestër, ku edhe e nis ditën, shkruan Indeksonline.

Mbrëmë ishte Luana Vjollca ajo që tregoi se ka nisur të marr disa leksione nga Getta, ndërsa sot tek Getta është drejtuar edhe bashkëshortja e Ermal Fejzullahut, Ariana.

Ndryshe Ariana shquhet për stilin e saj unik dhe si një bashkëshorte e nënë mjaftë e përkushtuar./Indeksonline/