Performanca live e Rita Orës, që mahniti mbrëmë gjithë publikun (VIDEO) – AlpeGossip
Performanca live e Rita Orës, që mahniti mbrëmë gjithë publikun (VIDEO)

Performanca live e Rita Orës, që mahniti mbrëmë gjithë publikun (VIDEO)

Rita Ora është një nga këngëtaret më të dashura dhe më të pëlqyera të momentit në botë. Ajo së fundmi lansoi edhe projektin e saj më të fundit muzikor “For You” në bashkëpunim me Liam Payne, shkruan Indeksonline.

Kënga është kolonë zanore e serisë më të re të “Fifty Shades Freed”, të cilën dyshja e kënduan mbrëmë live, ndërsa mahniti të gjithë. Madje këngëtarët u komentuan edhe për perfomancën mjaftë të afërt me njëri-tjetrit.