E ofendoi për format, Genta e BB shpërthen me fjalë të pista ndaj komentueses: Ça ke mi… (FOTO) – AlpeGossip
E ofendoi për format, Genta e BB shpërthen me fjalë të pista ndaj komentueses: Ça ke mi… (FOTO)

E ofendoi për format, Genta e BB shpërthen me fjalë të pista ndaj komentueses: Ça ke mi… (FOTO)

Ish-banorja e shtëpisë së Big Brother, Genta Gjalpi, është një ndër personazhet më të komentuar në media, e cila ka tërhequr jo pak herë vëmendjen me publikut me postimet e saj në Instagram.

Genta publikon shpesh foto të nxehta, ku ekspozon format me bikini, duke marrë qindra komente nga fansat. Mirëpo së fundmi, ajo është revoltuar keq me njërën prej tyre, e cila e kishte ofenduar për format e saj.

Fansja kishte qeshur me një prej komenteve në foton e Gentës “Një sirenë deti që sapo ka gëlltitur një balenë.” Ish-banorja e ka pyetur komentuesen se çfarë kishte që qeshte dhe komentuesja ja ka kthyer “E kam dhe unë, s’jam pa gjë’.

Mirëpo kaq ka mjaftuar që Genta të revoltohet dhe ti kthehet fanses me fjalë të pista.
“P… e mamit that”, i ka shkruar Genta asaj.