Kësaj i thonë të të llastoj burri! Këngëtarja e njohur shqiptare merr dhuratën e ”çmendur”: A nuk është… – AlpeGossip
Kësaj i thonë të të llastoj burri! Këngëtarja e njohur shqiptare merr dhuratën e ”çmendur”: A nuk është…

Kësaj i thonë të të llastoj burri! Këngëtarja e njohur shqiptare merr dhuratën e ”çmendur”: A nuk është…

Fituesja e edicionit të 6 të “Top Fest” në Shqipëri, Linda Halimi, prej disa kohësh është shpërngulur në Shtetet e Bashkuara, ku po qëndron me bashkëshortin e saj.

Së fundmi, Linda tërhoqi vëmendjen e të gjithëve kur publikoi në Instastory dhuratën super luksoze me të cilën e kishte surprizuar bashkëshorti.

Këngëtarja postoi video të një makine të tipit ‘Cadillac ATS Coupe’, shifra e të cilës fillon me 40 mijë dollarë në versionin fillestar dhe rritet me shtimin e opsioneve të tjera në makinë.