“ATDHEU PO MË SHIHTE MUA”/ Sara nuk përmbahet ndaj Antonelës: Unë i marr me rradhë, po ti… (VIDEO) – AlpeGossip
“ATDHEU PO MË SHIHTE MUA”/ Sara nuk përmbahet ndaj Antonelës: Unë i marr me rradhë, po ti… (VIDEO)

“ATDHEU PO MË SHIHTE MUA”/ Sara nuk përmbahet ndaj Antonelës: Unë i marr me rradhë, po ti… (VIDEO)

Sot në “Përputhen”, Atdheu i bëri një propozim të papritur Sarës. Ai i kërkoi të dilnin bashkë si çift nga programi, duke i premtuar qëndrueshmëri në raportin e tyre.

Mirëpo, kjo nuk u prit aspak mirë nga Antonela. Ajo tha se Atdheu po shihte atë, ndërkohë që ishte me Sarën. Kjo e fundit nuk u përmbajt dhe i tha Antonelës se ka dalë bllof në çdo situatë.

Pjesë nga biseda mes tyre:

Antonela: Më shihte mua, se di…

Atdheu: Po shihja Aristelën, këto kostumet shumë të bukura

Antonela: Mos u justifiko çdo moment

Sara: Hë moj Antonela aman! Futu te Mevlani, dil bllof, futu këtej, dil bllof…shih o shpirt dil në ndonjë hije aty

Antonela: Do ta shohim rezultatin tënd pa merak

Sara: Hë na le, bëhu içik më pozitive

Antonela: Ti i ke marrë me rradhë

Sara: Unë i marr me rradhë bëj çfarë të dua, është e drejta ime, unë kështu jam. Të paktën nuk kamuflohem, nuk bëhem dikush që nuk jam

Antonela: Paske ra në grackat e Atdheut