E MBËRTHYER DERI NË FYT/ Shikoni si u vesh Rita Ora në koncertin që mbajti në Itali (FOTO) – AlpeGossip
E MBËRTHYER DERI NË FYT/ Shikoni si u vesh Rita Ora në koncertin që mbajti në Itali (FOTO)

E MBËRTHYER DERI NË FYT/ Shikoni si u vesh Rita Ora në koncertin që mbajti në Itali (FOTO)

Fill pasi interpretoi në sheshin “Skënderbej” në Tiranë, këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora u nis me charter drejt Italisë për të dhënë një koncert në Verona.

Këtu, këngëtarja u kritikua shumë për veshjen dhe shumë e cilësuan si të ekzagjëruar.

Sakaq, një pamje tjetër na ka dhënë Rita nga Verona ku është shfaqur me kostum e me këmishë.

Veshja e Ritës në këtë koncert është tërësisht meritë e “Dolce Gabbana”.

“Faleminderit për këtë kostum të mrekulleshëm” ka shkruar sakaq Rita duke dëshmuar se është ndjerë mjaft rehat, edhe pse e mbërthyer deri në fyt.