KOHË RELAKSI/ Floriana nuk nguron të tregoj pushimet e saj përkrah me...(FOTO) - AlpeGossip
KOHË RELAKSI/ Floriana nuk nguron të tregoj pushimet e saj përkrah me…(FOTO)

KOHË RELAKSI/ Floriana nuk nguron të tregoj pushimet e saj përkrah me…(FOTO)

Moderatorja Floriana Garo dhe vogëlushja e saj Adia janë duke shijuar qëndrimin në Gjenevë.
Floriana ka publikuar në rrjete sociale një foto në të cilën shfaqet më në formë se kurrë duke konsumuar një gotë shampanjë.

Afër saj është e vogla dhe nënë e bijë janë duke shijuar një ditë pushimi dhe relaksi.