“FALEMINDERIT DASHURIA IME…”/ Partneri i Genta Ismajilit nuk harron ta surprizojë asnjëherë (FOTOT) – AlpeGossip
“FALEMINDERIT DASHURIA IME…”/ Partneri i Genta Ismajilit nuk harron ta surprizojë asnjëherë (FOTOT)

“FALEMINDERIT DASHURIA IME…”/ Partneri i Genta Ismajilit nuk harron ta surprizojë asnjëherë (FOTOT)

Prej momentit që konfirmuar lidhjen e tyre, Genta Ismajli dhe biznesmeni turk Usta nuk i kanë ndalur postimet krah njëri-tjetrit, duke treguar se po e shijojnë shumë lidhjen e tyre. Usta duket një partner mjaft romantik, pasi shpeshherë e surprizon Gentën. Kështu ka bërë edhe së fundmi, teksa kanë nisur pushimet në Kroaci. Genta e ka gjetur shtratin me trëndafila dhe ka falenderuar partnerin e saj. Me siguri këto gjeste e bëjnë Gentën të ndihet mjaft me fat. Kujtojmë se lidhja e tyre po ecën mjaft mirë, madje Usta ka takuar familjen e Gentës dhe shumë shpejt flitet se ata do të martohen.