I zbërthehet rripi në mes të emisionit/ Çfarë i ndodhi ”Zogut të Tiranës”? (FOTO) – AlpeGossip
I zbërthehet rripi në mes të emisionit/ Çfarë  i ndodhi ”Zogut të Tiranës”? (FOTO)

I zbërthehet rripi në mes të emisionit/ Çfarë i ndodhi ”Zogut të Tiranës”? (FOTO)

Nuk kanë fund gallatat dhe momentet gazmore në emisionin e mëngjesit në Ora News. Teksa jemi mësuar të shikojmë përgjithësisht fytyra të ngrysura në pikë të mëngjesit, krejt e kundërta ndodh në “Ditë e Re”.

Mëngjesi i sotshëm, edhe pse i nisur pak me vonesë për drejtuesit e emisionit, për shkak të incidenteve me alarmin e orës, ka vijuar plotë humor.

Teksa ka qenë duke kërcyer një prej këngëve të tij të preferuara tallava, Zogut të Tironës i është zbërthyer rripi i pantallonave.

I ka kthyer shpinën kamerës, por nuk është kursyer për të mbajtur barkun jashtë, e më tej ka shpërthyer tundja e belit, e krahas saj, edhe të qeshurat.