REZULTATET E PALESTRËS/ Soni Malaj poston FOTO me bikini dhe na la pa fjalë me të pasmet e saj – AlpeGossip
REZULTATET E PALESTRËS/ Soni Malaj poston FOTO me bikini dhe na la pa fjalë me të pasmet e saj

REZULTATET E PALESTRËS/ Soni Malaj poston FOTO me bikini dhe na la pa fjalë me të pasmet e saj

Palestra është ilaçi i trupit të bukur dhe në formë dhe këngëtarja Soni Malaj, e ka kuptuar që moti këtë gjë.

Këngëtarja është tejet e disiplinuar në palestër dhe gjithmonë e gatshme për të sakrifikuar nga koha e saj për ta mbajtur trupin në formë.

Ajo tashmë është bërë e njohur për të pasmet bombastike, të cilat sigurisht i ka fituar duke qenë e përkushtuar në ushtrime fizike e në ushqim.

Rezultatet e palestrës vërehen edhe në fotografinë e saj të fundit që ka publikuar në Instagram ku ajo, vë theksin tek kjo pjesë e trupit qëllimshëm

@edvinameta 📸

A post shared by S🔴N☝🏻 ♏️A💪🏻AJ ☀️ (@soni_malaj) on