“DO MË MUNGOJNË…”/ Ish banorja e Big Brother largohet drejt SHBA-së (FOTO) – AlpeGossip
“DO MË MUNGOJNË…”/ Ish banorja e Big Brother largohet drejt SHBA-së (FOTO)

“DO MË MUNGOJNË…”/ Ish banorja e Big Brother largohet drejt SHBA-së (FOTO)

Ish-banorja e ‘Big Brother’ Xheni Mhillaj prej ditësh ka publikuar në ‘Instagram’ foto dhe video nga SHBA-ja.

Nuk dihet ende nëse largimi është i përhershëm apo i përkohshëm, por një foto e publikuar pak orë më parë ka ngritur dyshimet për një largim të përhershëm.

Nga momentet e bëra publike duket që Xheni po kalon shumë mirë në Shtetet e Bashkuara. Mbase largimi nga Shqipëria ishte një dëshirë e hershme e saj./revistawho.com