PUBLIKOI FOTON NGA AMSTERDAMI/ Me siguri nuk e vutë re detajin në fytyrën e Adelinës - AlpeGossip
PUBLIKOI FOTON NGA AMSTERDAMI/ Me siguri nuk e vutë re detajin në fytyrën e Adelinës

PUBLIKOI FOTON NGA AMSTERDAMI/ Me siguri nuk e vutë re detajin në fytyrën e Adelinës

Këngëtarja e njohur Adelina Tahiri është komentuar shumë kohët e fundit për shkak të bashkëshortit më të madh në moshë.

Edhe ditën e djeshme një debat në rrjete sociale nisi mes Adelinës dhe Olti Currit i cili gjithashtu e kritikonte për bashkëshortin.

Por mesa duket Adelinës nuk i interson shumë dhe vazhdon jetën e saj luksoze që ia mundëson bashkëshorti.

Ajo ka publikuar një foto në Instagram me lokacion AMsterdamin por ajo që vihet re janë shenjat në fytyrën e saj çka e bën të duket e papastër.

Me siguri janë shkak i shtatzanisë…