SI ÇDO NËNË/ Rezarta Shkurtën e gjen belaja me vajzën dhe qan hallet publikisht (FOTO) – AlpeGossip
SI ÇDO NËNË/ Rezarta Shkurtën e gjen belaja me vajzën dhe qan hallet publikisht (FOTO)

SI ÇDO NËNË/ Rezarta Shkurtën e gjen belaja me vajzën dhe qan hallet publikisht (FOTO)

Prej disa vitesh është larguar nga ekrani por Rezarta Shkurta është mjaft aktive në rrjetet sociale ku publikon vazhdimisht foto dhe video nga e përditshmja e saj.

Këngëtarja  shpesh publikon  video gazmore të vajzës së saj. Ditën e sotme Rezarta ka qar hallet publikisht në rrjetin social “Instagram”.  Hera  ashtu si çdo fëmijë tjetër asnjëherë nuk kujtohet të ushqehet dhe këngëtarja ka pyetur në “Instastory”  nëse edhe fëmijët e tyre janë si e bija me ushqimin.

“Një pyetje për mamat me fëmijë të rritur: Kur do vij dita që hera mund të ha një vakt pa i thënë.. Ha Hera, kaloje Hera te barku, Hera të lutem haaaa.”: ishte shkrimi i këngëatres.

AlpeNews.al