Zbulohet tatuazhi i Luanës në vend intim, e gjeni dot çfarë shkruhet? (FOTO) – AlpeGossip
Zbulohet tatuazhi i Luanës në vend intim, e gjeni dot çfarë shkruhet? (FOTO)

Zbulohet tatuazhi i Luanës në vend intim, e gjeni dot çfarë shkruhet? (FOTO)

Moderatorja dhe këngëtarja e shumë komentuar në media, Luana Vjollca i ka çmendur rrjetet sociale me fotot e fundit nga pushimet në Itali ku ndodhej së bashku me Marinën e Getin e me siguri edhe me partnerin e saj, Krenarin.

Një nga fotot më tërheqëse ishte ajo ku Luana shfaqej me bikini duke pozuar në jaht, mirëpo pikërisht kjo foto e ka nxjerrë zbuluar Luanën pasi nëse foto zmadhohet shihet se këngëtarja paska një tatuazh në vend intim.

Nuk dihet kur është bërë ky tatuazh dhe nëse është i përkohshëm, por e gjeni dot çfarë është vizatuar?