PUBLIKON FOTO ME VAJZËN/ Fansat “KRYQËZOJN” Aulonën: “S’ka femër më të shëmtuar se…”(FOTO) – AlpeGossip
PUBLIKON FOTO ME VAJZËN/ Fansat “KRYQËZOJN” Aulonën: “S’ka femër më të shëmtuar se…”(FOTO)

PUBLIKON FOTO ME VAJZËN/ Fansat “KRYQËZOJN” Aulonën: “S’ka femër më të shëmtuar se…”(FOTO)

Njihet për natyrën e saj moskokëçarëse dhe si tip i drejtpërdrejtë. Moderatorja ka ndarë me fansat në Instagram një foto me vajzën e saj duke shijuar temperatuarat e larta.

E kanë admiruar të gjithë këtë foto, por që ashtu si linjat e gazetares në fotot nga plazhi.

Mirëpo fansat kanë patur komente jo pozitive duke i shkruajtur ofendime nga më të ndryshme por moderatorja nuk ka përtuar duke ju kther në tone shumë të ashpëra

AlpeNews.al ju ka sjell disa nga komentet te cilat mund ti shikon në foton e mëposhtme:

 

Përgatiti: AlpeNews.al