Ky është detaji që lidh Adelina Ismailin me Era Istrefin në klipin e ri (FOTO/VIDEO) – AlpeGossip
Ky është detaji që lidh Adelina Ismailin me Era Istrefin në klipin e ri (FOTO/VIDEO)

Ky është detaji që lidh Adelina Ismailin me Era Istrefin në klipin e ri (FOTO/VIDEO)

Adelina Ismaili kishte vendosur ta braktiste muzikën, por i surprizoi të gjithë me rikthimin e fundit.

“T’iqja”, mban titullin kënga dhe klipi i saj i cili e mori menjëherë pëlqimin e publikut. Por pikërisht një detaj në klip e bashkon Adelina Ismailin me Era Istrefin. Ashtu si kjo e fundit, në njërin prej klipeve të saj, edhe Adelina kishte zgjedhur që disa skena të klipit t’i realizonte në zonën e tregut.

Bëni krahasimin e ‘Mani për Money’ dhe ‘T’iqja’ në minutën (1:40) të këngës ‘T’iqja’.