Nëse akoma nuk i keni parë: Këto fustane shkëlqyen në “Billboard Music Awards” - AlpeGossip
Nëse akoma nuk i keni parë: Këto fustane shkëlqyen në “Billboard Music Awards”

Nëse akoma nuk i keni parë: Këto fustane shkëlqyen në “Billboard Music Awards”

Në mesin e gjithë eventeve të ditëve të fundit, natën e kaluar të gjithë sytë ishin mbi “Billboard Music Awards”.

Sigurisht ,ajo që të gjitha femrat mezi pritën ishin parakalimet e yjeve në tapetin e kuq dhe fustanet që kishin veshur.

Nëse i keni humbur nga mbrëmë, mëposhtë ju sjellim disa prej paraqitjeve dhe fustaneve që mahnitën në tapetin e kuq.

1.Jenna Dewan

2.Christina Aguilera

 

3.Taylor Swift

4.Demi Lovato

5.Ciara

6.Tyra Banks

7.Padma Lakshmi

8.Normani

9.Kelly Clarkson

10.Hailey Baldwin

11.Mila Kunis

12.Janet Jackson

13.Jennifer Lopez

14.Camila Cabello

15.Ashlee Simpson

 

16.Halsey

17.Kesha

18.Dua Lipa

19.Bebe Rexha

20.Alyson Stoner