VIDEO QË I TREGON TË GJTIHA/ Martesa e princit Harry dhe Meghan në 43 sekonda – AlpeGossip
VIDEO QË I TREGON TË GJTIHA/ Martesa e princit Harry dhe Meghan në 43 sekonda

VIDEO QË I TREGON TË GJTIHA/ Martesa e princit Harry dhe Meghan në 43 sekonda

Të shtunën gjithë bota kishte sytë në martesën mbretërore të princit Harry dhe Meghan Markle, që tashmë janë Duka dhe Dukesha e Sussex.

Pallati Kensington ka publikuar një video të BBC, të ceremonisë martesore të zhvilluar në kishën Saint George në Windsor Castle, ku gjithë dita e dasmës përshkruhet në 43 sekonda. Do të flitet gjatë për këtë ceremoni, e cilësuar si martesa e vitit!