QAMË KUR I DËGJUAM/ Vip-at çift që realizuan edhe një këngë! (VIDEO) – AlpeGossip
QAMË KUR I DËGJUAM/ Vip-at çift që realizuan edhe një këngë! (VIDEO)

QAMË KUR I DËGJUAM/ Vip-at çift që realizuan edhe një këngë! (VIDEO)

Nuk janë të  paktat rastet kur çiftet e njohura të ekranit kanë zgjedhur të sjellin  bashkëpunime  muzikore.

Disa i kanë kushtuar dashurisë tyre nota muzikore dhe disa të tjerë kanë sjellë një këngë romantike për fansat. Menjëherë këngët janë përqafuar nga publiku duke u kthyer në hite. Nuk e mohojm dot se këta vip-at na bën të qajm edhe të prekemi nga muzika sa herë i dëgjojm.

Jo të gjithë zgjodhën një baladë për t-ja dedikuar dashurisë ,disa çfite të tjerë kënduan krah njëri tjetrit dhe këngë ritmike dhe energjike.

Shihni këngëtarët që janë partner në jetë dhe zgjodhën një këngë për në skenë.

Nora Istrefi dhe  Robert Berisha

Alban Skenderaj  dhe Miriam Can

Genc Prelvukaj dhe Eni Koci

Venera Lumani dhe Lind Islami

Vesa Luma dhe Big Basta

Mozzik dhe Loredana

Young Zerka dhe Ronela Hajati

AlpeNews.al