HOROSKOPI DHE VIP-AT/ E thjeshtë dhe me “class”. Ja përse Jonida Vokshi është një “Dash tipik” – AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIP-AT/ E thjeshtë dhe me “class”. Ja përse Jonida Vokshi është një “Dash tipik”

HOROSKOPI DHE VIP-AT/ E thjeshtë dhe me “class”. Ja përse Jonida Vokshi është një “Dash tipik”

Jonida Vokshi është ndër moderatoret më të pëlqyera në vendin tonë. Sharmi dhe thjeshtësia që e karakterizon ka bërë që Jonida të jetë gjithmonë e preferuara jonë. Moderatorja ka rrëmbyer dashurinë e njërzve me buzëqeshjen e saj karakteristikë dhe bukurinë natyrale.

Duket se rrjetet sociale nuk janë të preferuarat e saj  prandaj jo shpeshherë e shohim duke postuar foto në ” Instagram” dhe si një dash tipik në horoskop, Jonida do jet e ëmbël dhe e sjellshme. Ja disa karakteristika të tjera që na bindin se Jonida është një “Dash ideal”.

Një nga cilësitë me te mira është sinqeriteti, ata i urrejnë lajkat dhe gënjeshtrat.  Vetëm para disa ditësh Jonida na zbuloi për herë të parë partnerin e saj publikisht. Moderatorja tregohet gjithmonëe  rezervuar për jetën private por gjithmonë nëiIntervista nuk mungojn përgjigjet e saja të sinqerta.

Ne përgjithësi janë plot gjallëri, me shikim të mprehtë. Nga ana tjetër këta persona janë origjinale dhe i tregojnë sfidat me te cilat do përballen.

Nuk mund ta mohojme dot se Jonida nuk është vetëm e bukur por edhe e talentuar,e çiltër dhe shumë e zonja. Në filmat që ka marrë pjesë, Jonida dallohet për orgjinalitetin që shfaq.

Nëse do ta përshkruanim Jonidën me tre fjali si një “Dash i vërtetë” do të ishin: Entuziaste,sharmante dhe orgjinal.

Alpenews.al