E dinit?! Zbulohet partneri futbollist i shqiptares që përfaqëson Qipron (FOTO) – AlpeGossip
E dinit?! Zbulohet partneri futbollist i shqiptares që përfaqëson Qipron (FOTO)

E dinit?! Zbulohet partneri futbollist i shqiptares që përfaqëson Qipron (FOTO)

Pas suksesit me performancën shpërthyese në gjysmë finalen e parë të Eurovision, është zbuluar partneri i shqiptares, Eleni Foureira.

Ajo përfaqëson Qipron në konkursin e këtij viti, prandaj kanë nisur hulumtimet për të.

Ajo është një prej ikonave të Greqisë dhe gëzon prej më shumë se 1 viti romancën me futbollistin spanjoll Alberto Botia.

Eleni ka performuar këngën “Fuego” dhe në Greqi i kanë vendosur nofkën e divës Beyonce për fuqinë dhe energjinë që transmeton sa herë del në skenë.