VENDIM KARANTINE/ Tayna ndryshon papritur look dhe nuk e kishim parë ndonjëherë kështu – AlpeGossip
VENDIM KARANTINE/ Tayna ndryshon papritur look dhe nuk e kishim parë ndonjëherë kështu

VENDIM KARANTINE/ Tayna ndryshon papritur look dhe nuk e kishim parë ndonjëherë kështu

Tayna është një ndër personazhet më eksperimentues të ekranit shqiptar.
Edhe pse nuk ka shumë vite në skenë, ajo brenda pak kohësh ka ndryshuar shumë herë look.

Pavarësisht eksperimenteve të shumta, reperja vendosi që një periudhë t’i qëndronte besnike flokëve me ngjyrë kafe, por pak muaj më parë, vendosi të kthehet në bjonde dhe me këtë ngjyrë dukej shumë seksi.

Por, për një kohë ajo po i mban flokët rozë dhe po ‘shqetësoheshim’ se si nuk kishte bërë ende ndonjë ndryshim.

Megjithatë, së fundmi ajo e ka bërë sërish.

Këtë herë pas 21 ditësh qëndrimi në izolim, ajo ka vendosur të presë flokët dhe sërish duket një ylll.