AUDIOPËRGJIMI VIRAL/ Zhaklina: Burri Oltës më ka shantazhuar, mendon që mund të më blejë me lekë! Kam njoftuar… – AlpeGossip
AUDIOPËRGJIMI VIRAL/ Zhaklina: Burri Oltës më ka shantazhuar, mendon që mund të më blejë me lekë! Kam njoftuar…

AUDIOPËRGJIMI VIRAL/ Zhaklina: Burri Oltës më ka shantazhuar, mendon që mund të më blejë me lekë! Kam njoftuar…

Opinionistja, Zhaklinë Lekatari ka deklaruar e burri i Oltës ka tentuar që ta blejë dhe e ka shantazhuar. Ajo është shprehur për këtë e ka njoftuar edhe produksioni dhe Sara Hoxhën, duke theksuar se ajo nuk blihet.

“I thashë produksionit sot se burri i Oltës do të më shantazhojë, edhe unë ndihem e ofenduar që mendon që të më blej me lekë, unë nuk jam Olta nuk blihem, i thashë Sara Hoxhës”, dëgjohet të thotë oponionistja, ne nje autopergjim te publikuar ne shqiptarja.com.

Deri më tani nuk ka një reagim nga ana e produksionit.